Şap Betonu ve Grade Çakıl Dragon Screed'in DS34 Telehandler Ataşmanı

Şap Betonu ve Grade Çakıl Dragon Screed'in DS34 Telehandler Ataşmanı

DS34, müteahhitlere daha büyük projelerde her zamankinden daha kolay ve hızlı bir şekilde beton dökme ve çakıl tesviye etme yeteneği veren Dragon Şap Sistemine heyecan verici bir ektir.

32 fit genişliğe kadar dökme ve yukarı veya aşağı kurma özelliği ile DS34, büyük projeleri daha verimli ve daha az emek yoğun hale getirir. Her geçişte betonu sürükler, yüzer ve titretir. Çakıl tesviye etmek ve beton dökmek ağrısızdır çünkü DS34 ve teleskopik yükleyici zeminlerde, araba yollarında, otoparklarda, yollarda ve daha fazlasında zor işleri yapar.

Dragon Screed, mini yükleyicinin her iki tarafına kaydırılabilir veya doğrudan makinenin önünde çalıştırılabilir – ileri veya geri yönde. DS34'ün mastar çubuğu, alet gerektirmeden düzden taçlıya kadar 4 inç'e kadar hızlı bir şekilde ayarlanabilir.

Çakıl tesviye edildikten sonra, alt zemin panellerinin kelepçelerini açmanız, titreşimli şamandıraları takmanız ve beton dökmeye başlamanız yeterlidir.

Dragon Screed'in değişken hız ayarlarına sahip uzaktan kumandalı titreşim sistemi, size her seferinde pürüzsüz, düz bir yüzey sunarak bitirmeyi çok kolaylaştırır.

DS34, müteahhitlere en zorlu işleri bile tamamlamaları için en üst düzeyde çok yönlülük sağlar. İşi kolaylaştırırken, verimliliği artırırken ve karlılığı artırırken pürüzsüz, düz yüzeyler oluşturun.

Daha fazlasını dökmeye hazır mısın? Bugün Dragon Screed ile yapın.