Manitou Group, Battery Company'nin Çoğunluğunu Satın Aldı

İlan tarihi: 21/12/2022 - 12:06pmManitou Group, lityum iyon pillerin tasarımı ve üretiminde uzman olan easyLi'nin %82 hissesini satın aldığını duyurdu. Bu stratejik işlem, Manitou'ya enerji geçişi bağlamında özel beceriler kazandırıyor. 2011 yılında kurulan easyLi, elektrikli mobilite ve sabit enerji depolama çözümleri için lityum iyon pil sistemleri üretir ve bakımını yapar. 25 çalışanı vardır ve merkezi Fransa'daki Poitiers - Futuroscope ticaret bölgesinde bulunmaktadır. Bu satın almanın bir sonucu olarak Manitou Group, Ar-Ge'ye ve bu pillerin üretimine ve yenilenmesine ayrılmış iş kollarıyla yeteneklerini genişletiyor. easyLi'nin uzmanlığı, kuruluşumuza önemli bir değer katıyor. Bu uzmanlığı içselleştirerek, makine-batarya etkileşimlerini derinlemesine inceleyebileceğiz ve böylece kullanıcılarımız için toplam sahip olma maliyetini düşürmeye devam edebileceğiz," dedi Başkan ve CEO Michel Denis. “Bu operasyon, enerji dönüşümümüzü hızlandırmak için araştırma ve geliştirme planımıza uygundur” diye devam ediyor. easyLi'nin kurucusu ve CEO'su François Barsacq, şirketinin Manitou Group'a katılmaktan gurur duyduğunu söyledi. “Kentsel elektrikli hareketlilik, araç üstü enerji sistemleri ve kendi kendine yeten ortamlar gibi tarihsel pazarlarımızdaki faaliyetlerimizi hızlandırırken, farklı taşıma ürünleri yelpazesindeki bilgi birikimimizi uluslararası düzeyde paylaşmak için harika bir fırsat. Barsacq, "Bu yeni aşamada Manitou Group'a eşlik etmeyi dört gözle bekliyoruz" dedi. Kategori: İnşaat Sektörü Haberleri

Manitou Group, Battery Company'nin Çoğunluğunu Satın Aldı
Manitou, Grup, Satın Aldı, Çoğunluk, Pil, Şirket

Manitou Group, lityum iyon pillerin tasarımı ve üretiminde uzman olan easyLi'nin %82 hissesini satın aldığını duyurdu.

Bu stratejik işlem, Manitou'ya enerji geçişi bağlamında özel beceriler kazandırıyor.

2011 yılında kurulan easyLi, elektrikli mobilite ve sabit enerji depolama çözümleri için lityum iyon pil sistemleri üretir ve bakımını yapar. 25 çalışanı vardır ve merkezi Fransa'daki Poitiers - Futuroscope ticaret bölgesinde bulunmaktadır.

Bu satın almanın bir sonucu olarak Manitou Group, Ar-Ge'ye ve bu pillerin üretimine ve yenilenmesine ayrılmış iş kollarıyla yeteneklerini genişletiyor.

easyLi'nin uzmanlığı, kuruluşumuza önemli bir değer katıyor. Bu uzmanlığı içselleştirerek, makine-batarya etkileşimlerini derinlemesine inceleyebileceğiz ve böylece kullanıcılarımız için toplam sahip olma maliyetini düşürmeye devam edebileceğiz," dedi Başkan ve CEO Michel Denis.

“Bu operasyon, enerji dönüşümümüzü hızlandırmak için araştırma ve geliştirme planımıza uygundur” diye devam ediyor.

easyLi'nin kurucusu ve CEO'su François Barsacq, şirketinin Manitou Group'a katılmaktan gurur duyduğunu söyledi.

“Kentsel elektrikli hareketlilik, araç üstü enerji sistemleri ve kendi kendine yeten ortamlar gibi tarihsel pazarlarımızdaki faaliyetlerimizi hızlandırırken, farklı taşıma ürünleri yelpazesindeki bilgi birikimimizi uluslararası düzeyde paylaşmak için harika bir fırsat. Barsacq, "Bu yeni aşamada Manitou Group'a eşlik etmeyi dört gözle bekliyoruz" dedi.