Dana, Kuzey Amerika'daki Teleskopik Yükleyiciler için Hidrostatik Aktarma Organını Başlatacak

Dana Incorporated yakında Kuzey Amerika'daki teleskobik yükleyiciler için bir hidrostatik güç aktarma organı başlatacak. Sistemin modüler mimarisi, müşterilerin hidrojen veya pille çalışan araç tasarımına kolayca geçiş yapmasına olanak tanır. Yeni yürüyen aksam, 14-18 Mart tarihlerinde Las Vegas'ta düzenlenen ConExpo-Con/Agg 2023 fuarında sergilenecek. 12.000 lbs'ye kadar kaldıran telehandler uygulamaları için geliştirilen Dana'nın yeni aktarma organları, yüksek güçlü hidrostatik motorlar için kompakt bir Spicer 312 dropbox ile donatılmıştır. Bu yeni hidrostatik düşme kutusu, tork kesintisi olmaksızın sürekli değişken bir şanzıman olarak işlev görür ve düşük hızlarda hassas hareketler, azaltılmış yakıt tüketimi ve entegre yay uygulamalı hidrolik serbest bırakmalı park freni ile gelişmiş performans sunar. Şanzıman, her biri sınırlı kaymalı diferansiyele sahip olan ve müşteriye bakım gerektirmeyen fren sağlayan, sahada kanıtlanmış Spicer 222 ön ve arka ağır hizmet akslarıyla birleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Tüm aktarma organları sistemi verimlilik, gürültü, titreşim ve sertlik için optimize edilmiştir. Dana Otoyol Dışı Tahrik ve Hareket Sistemleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Jeroen Decleer, "Dana, otoyol dışı pazarındaki çeşitli uygulamalar için hidrostatik şanzıman çözümleri tasarlama ve uygulama konusunda 40 yılı aşkın bir uzmanlığa sahiptir" dedi. “Yeni hidrostatik aktarma organlarımız, operatörlere düşük hızlarda artırılmış performans ve verimlilikle kullanımı kolay bir çözüm sunuyor. Bu, onu Kuzey Amerika telehandler pazarında kullanım için ideal hale getiriyor ve modüler yaklaşımı, müşterilere sıfır emisyonlu bir çözüme geçiş yapma esnekliği sağlıyor." Dana, endüstrinin sıfır emisyonlu araçlara geçişini desteklemek için aksları ve aktarma organları sistemini çeşitli mimarileri destekleyecek verimlilik için optimize etti ve müşterilerin hidrostatik dropbox veya elektrikle çalışan tasarım arasında seçim yaparken aynı aktarma organı çözümünü kullanmalarına olanak sağladı. Dana, tek ve iki vitesli dropbox'lardan anında vites değiştirme ve powersplit şanzımanlara kadar, müşterilerin kendi araçlarının görev döngüsü gereksinimleri için en iyi çözümü kullanmalarını sağlayan eksiksiz bir hidrostatik şanzıman yelpazesi sunar.

Dana, Kuzey Amerika'daki Teleskopik Yükleyiciler için Hidrostatik Aktarma Organını Başlatacak

Dana Incorporated yakında Kuzey Amerika'daki teleskobik yükleyiciler için bir hidrostatik güç aktarma organı başlatacak. Sistemin modüler mimarisi, müşterilerin hidrojen veya pille çalışan araç tasarımına kolayca geçiş yapmasına olanak tanır. Yeni yürüyen aksam, 14-18 Mart tarihlerinde Las Vegas'ta düzenlenen ConExpo-Con/Agg 2023 fuarında sergilenecek.

12.000 lbs'ye kadar kaldıran telehandler uygulamaları için geliştirilen Dana'nın yeni aktarma organları, yüksek güçlü hidrostatik motorlar için kompakt bir Spicer 312 dropbox ile donatılmıştır. Bu yeni hidrostatik düşme kutusu, tork kesintisi olmaksızın sürekli değişken bir şanzıman olarak işlev görür ve düşük hızlarda hassas hareketler, azaltılmış yakıt tüketimi ve entegre yay uygulamalı hidrolik serbest bırakmalı park freni ile gelişmiş performans sunar.

Şanzıman, her biri sınırlı kaymalı diferansiyele sahip olan ve müşteriye bakım gerektirmeyen fren sağlayan, sahada kanıtlanmış Spicer 222 ön ve arka ağır hizmet akslarıyla birleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Tüm aktarma organları sistemi verimlilik, gürültü, titreşim ve sertlik için optimize edilmiştir.

Dana Otoyol Dışı Tahrik ve Hareket Sistemleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Jeroen Decleer, "Dana, otoyol dışı pazarındaki çeşitli uygulamalar için hidrostatik şanzıman çözümleri tasarlama ve uygulama konusunda 40 yılı aşkın bir uzmanlığa sahiptir" dedi. “Yeni hidrostatik aktarma organlarımız, operatörlere düşük hızlarda artırılmış performans ve verimlilikle kullanımı kolay bir çözüm sunuyor. Bu, onu Kuzey Amerika telehandler pazarında kullanım için ideal hale getiriyor ve modüler yaklaşımı, müşterilere sıfır emisyonlu bir çözüme geçiş yapma esnekliği sağlıyor."

Dana, endüstrinin sıfır emisyonlu araçlara geçişini desteklemek için aksları ve aktarma organları sistemini çeşitli mimarileri destekleyecek verimlilik için optimize etti ve müşterilerin hidrostatik dropbox veya elektrikle çalışan tasarım arasında seçim yaparken aynı aktarma organı çözümünü kullanmalarına olanak sağladı.

Dana, tek ve iki vitesli dropbox'lardan anında vites değiştirme ve powersplit şanzımanlara kadar, müşterilerin kendi araçlarının görev döngüsü gereksinimleri için en iyi çözümü kullanmalarını sağlayan eksiksiz bir hidrostatik şanzıman yelpazesi sunar.